Novinky

Nový Mercedes-Benz třídy GLE kupé

Nový Mercedes-Benz třídy GLE kupé

Jedinečně čilý – výjimečně působivý. Kultivovaný sportovní charakter ve velkém stylu. Vyzkoušejte si to nejlepší ze světa automobilů v nové, vzrušující formě – moderního luxusu značky Mercedes-Benz. Působivost GLE. Čilost a elegance kupé. Nové kupé GLE. V každém terénu ukazuje to nejlepší.Tradice zajišťuje naprostou jistotu – Zvědavost táhne vpřed. Svým novým kupé GLE firma Mercedes-Benz poprvé obsazuje segment plnohodnotných sportovně užitkových kupé. Jeho konstrukce kombinuje prvky SUV a kupé, zatímco jízdní vlastnosti spojují výkon s čilostí. Výsledkem je vůz, který dosud neexistoval, pro lidi, kteří chtějí zapůsobit.
Téměř všichni jsou on-line – Jen nemnozí jsou propojeni inteligentními sítěmi.

Avantgardní charakter nového kupé GLE začíná designem a dosahuje svého vrcholu tvorbou komplexních sítí. Budete-li chtít, můžete použít jeho velký displej k volnému surfování po internetu.

V centru pozornosti. Tyto proporce vytvářejí dojem. Expresivní tvar a smyslná čistota nového kupé GLE vám jako řidiči poskytne neotřesně fascinující zážitek. Zvykněme si o tom mluvit. Veškerý odpor je marný.

Exteriér – mimořádný vzhled.
Nízká karoserie a ostře skloněná linie střechy. Tyto dvě vlastnosti propůjčují novému kupé GLE jeho charakteristickou siluetu. Svou fascinující souhrou prvků, která je jinak charakteristická pro SUV, tento vůz působí svými výrazně expresivními proporcemi.

Interiér – to nejlepší ze dvou světů.
Sportovní charakter typický pro kupé spojený s pocitem prostoru typickým pro SUV: V interiéru nového kupé GLE lze najít to nejlepší z obou světů. Luxusní doplňky zaručují exkluzivitu typickou pro Mercedes-Benz.